Lojistik sektöründe sahip olduğumuz zengin altyapı, geçmiş yıllara dayalı biriktirdiğimiz iş deneyimi ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Bayem Lojistik; Denizyolu Taşımacılığı, Karayolu taşımacılığı, Havayolu taşımacılığı, Demiryolu taşımacılığı, Proje Taşımacılığı başta olmakla beraber Depolama, tahmil-tahliye ve forklift hizmetleri ile müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktadır.

Şirketimiz, deneyimlerinin yanı sıra daima müşteri memnuniyetini ön planda tutup. Uygun fiyat, yüksek standartlarda kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Şirketimiz personellerimizin eğitim ve donanımlarına son derece önem vermektedir. Lojistik sektöründeki gelişmeleri, global tüm yenilik ve güncel haberleri anlık olarak takip edip olası krizleri önleyebiliyoruz.

Vizyon – Misyon

Misyon : Müşteri ihtiyaçlarına göre özel çözümler sunmakla beraber uygun fiyat, kaliteli hizmet ilkesi ile tüm müşterilerimizin global pazarda güçlenmelerine kurumsal markalarına katkıda bulunmak.
Vizyon : Lojistik sektöründe yarattığı farklılıklar ile kurumsal marka değerini her geçen gün bir adım ileri taşıyarak sektörde lider konumda olmak.

Language »